antraste
hcap_large1

Siūlų stiprumo nustatymo mašina

KOKYBĖ

Netmark A/S įkurtas 1995 metais  Jørgen Sørenseno.

Jo vizija - viso pasaulio tinklų gamintojų aprūpinimas tinklais, virvėmis, laidinėmis virvėmis ir kitais produktais, skirtais profesionaliai žvejybos pramonei.

Laikui bėgant Netmark A/S išsiplėtojo į dabar žinomą kompaniją ir kiekvienais metais jos veikla plečiasi.

Mūsų įmonė išdėstyta pramoninėje Taulov miesto zonoje, kuri randasi netoli didžiausios danų greitkelio sistemos, vedančios į visus pasaulio kampelius.

Iš čia prekės gali būti skubiai persiųstos į bet kurią pasaulio šalį. Labai dažnai prekės siunčiamos iš Fredericijos uosto - giliausio uosto Danijoje. Kad užtikrinti geriausią ir skubiausią pristatymą savo klijentams, mes sandėliuojame apie 50 tonų tiek PE, tiek nailono tinklų, 30 tonų sintetinių virvių, kombinacijos virvių, špagato, tralų plūdurus ir gaubiamojo tinklo plūdurus.

Dažniausiai prekės tiekiamos tiesiai iš gamyklos klientams. Mūsų tikslas - aprūpinti užsakovus aukščiausios kokybės produktais, kurie galėtų būti panaudoti geriausiuose ir veiksmingiausiuose žvejojimo mechanizmuose.

Tralų, piniginės tipo tinklų ir tinklų narvų, skirtų žuvų fermoms, gamintojams mūsų įmonė tiekia tinklus, pagamintus iš geriausių ir atsargiai parinktų žaliavų, kurių tiekėjai investuoja į kokybės technologijas.

Kiekvienas gamybos žingsnis yra atidžiai stebimas, o produktai tiriami kiekvienoje pakopoje, kad užtikrinti aukštą ir vienodą kokybę.

Pabrėžtina, kad Netmark tinklai pagaminti iš labai plonų siūlų, pasižyminčių dideliu stiprumu. Tai leidžia sumažinti vandens pasipriešinimą.

Taigi žvejai gali naudoti didesnius tinklus ir sugauti didesnį laimikį, o degalų sunaudoti tiek pat.

Be to tinklai gali būti impregnuojami ir tokiu būdu sumažinamas tinklų dilimas. Mūsų tinklai taip pat kaitinami aukštoje temperatūroje tam, kad gauti stabilų tinklą su tvirtais mazgais.

poraste